این هم برایِ خودش سئوالی‌ست...

 

یعنی می‌شود یک‌روزی آدم از خواب که بیدار می‌شود، درد نباشد و همه‌چی خوبِ خوب باشد؟ می‌شود؟

 

/ 29 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

این هم یه سوالی برای خودش چرا فاصله به روز شدنتان اینقدر طولانی شده ؟ چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر

یعنی می‌شود یک‌روزی آدم از خواب که بیدار می‌شود، پست جدید شما نوشته شده باشد و همه‌چی خوبِ خوب باشد؟ می‌شود؟

فرزاد حسنی

اگر از دیدارهایم بنویسم : اول - ملاقات با محمود احمدی نژاد یکی از کارهای جالبی که از هشت سال پیش برای خودم شروع کرده بودم نوشتن شرح حال دیدار با افراد و اشخاص مختلف بود . اولین شرح را ریسک کردم و به دیدار با محمود احمدی نژاد اختصاص دادم .دیدارهای دیگری هم داشته ام با افرادی چون سید محمد خاتمی ،سعید حجاریان ،عطا ا...مهاجرانی،غلامحسین کرباسچی،فاطمه حقیقت جو و...ازجماعت سیاست پیشگان و محمد رضا شجریان ،حسن علیزاده ،کاوه یغمایی،خشایار اعتمادی،شادمهر عقیلی و..از دلدادگان موسیقی و بهرام بیضائی،رسول ملاقلی پور،نیکی کریمی،رسول صدر عاملی،فریدون جیرانی،کمال تبریزی و...از جماعت ،محمد قوچانی،عماد الدین باقی،اکبر گنجی،ابراهیم نبوی،علیرضا رجائیان،نیک آهنگ کوثر و.. ادامه ماجرا را اینجا بخوانید و نظر بدید .

م_ محمدی

بله میشود...قبلا هم شده!!76/6/27ساعت هشت تا هشت ونیم شده!تاریخ دقیق بعدی هم 88/3/4حدود ساعت شش تا هفت میشود....باور کن!اگه میتونی خلافش رو ثابت کن!!![چشمک]

محسن

یعنی میشه یک روز که از خواب بیدار شدم دردها کمتر باشه همه چی هم نه فقط چندتا چیز خوب باشه؟ من به همینم راضیم...

فرزاد حسنی

گلشیفته : هنوز یادآور"میم" (ما) نسل سوم است این مطلب را در پاسخ به متن مسیح علی نژاد در آخرین پستش نوشتم : این روزها تب “گلشیفته نویسی” بدجوری توی دنیای وب بین دوستداران و منتقدان او بدجوری گرفته .این تب که از یک ماه گذشته با انتشار اولین اخبار و عکس های بازی گلشیفته عزیز در فیلم “مجموعه دروغ ها” در کنار“لئوناردو دی کاپریو” و “راسل کرو” ،شروع شده بود در چهل و هشت ساعت گذشته با انتشار عکس گل شیفته در اولین نمایش فیلم و فرش قرمز (یا همان ردکارپتی که قبل از اولین نمایش هر فیلمی با حضور بازیگران وعوامل برای آنها پهن می شود )به اوج خود رسیده است . به جرات می توان گفت که در چهل و هشت ساعت اخیر بالای 15 میلیون نفر عکس های گلشیفته رو دیدن و........ادامه متن رو اینجا بخونید http://talkhzibast.persianblog.ir/

azita

bale.. mishe! faghta kafiye ye kam asoon be doro baremoon negah konim, oonvaght hamechi khoobo shiriin mishe!hat bidard! bavar konid! vali khob in asoon negah kardane kheyli sakhte!

Arash. A.

! no waw buddy, no way

ماریا

اگر درد را آن بدانیم که جسم را فشرده تا اهی بالا زند گه گاه میبینیم که نداریم یا یادمان رفته که سری را سربند ببندیدم/ آنچه هر روز داریم رنج درد هاست/ رنج رنج هاست/ آنچه هر روز تکرار می‌کنیم که مبادا یادمان رود/ نشخوار می‌کنیم رنج‌ها را در دهان.