/ 11 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سروش

هنر تنها نوع مشروع دروغ گوییست.

داوود

نقلی که از بونوئل کرده اید چقدر به نگاه من نزدیک است( فکر می کنم از کتاب با آخرین نفس هایم باشد )... اساسا ترجیح می دهم گاهی در رویا زندگی کنم تا حقیقت... و به همین خاطر کلیه ی کار های تیم برتون و به طور خاص ماهی بزرگ را زندگی می کنم گاه... یادداشت خیلی خوبی بود جناب آزرم. آدم را تحریک می کند که این جا نظر بگذارد. که برود دوباره ماهی بزرگ را ببیند.

مائانتا

در دنياي رئال ، خيال پردازاني مثل "تيم برتون" غنيمتند. صحنه ي تشييع پدر در فيلم "ماهي بزرگ" .و تمام آن شخصيت هاي داستاني ، واقعا از آن صحنه هايي است كه سينما بدون آن چيزي كم داشت.

کیقباد

سلام

روشنک

من هم دوستش داشتم .. کلن از کارهای تیم برتون لذت می برم .. بعضی خیالات از واقعیت به حقیقت نزدیکتره .. وقتی کسی نمی تونه مرز این دو تا رو تعیین کنه یا مرز این دو تا میشه محل دعوای مدعی ها چرا آدم خیال واقعیت رو باور نکنه ؟ ..

درخت ابدی

اون جمله ی وولف گاهی چقدر می چسبه. یکی از بهترین نقل قول ها در ستایش خیال و رویاست. لذت بردم از متنتون.

ق.

برعکس نظر شما، ماهی بزرگِ برتون حقیقتاً بهتر و کامل تر از رمانی نیست که دنیل والاس نوشته است. فیلم برتون بین تفکر آرکه تیپیکال والاس و اندیشه کارگردانش معلق است: حتی در پایان دلخواه کارگردان و پایان درست و غیرقابل اجتناب نویسنده.

حمید

مرسی از تحلیل های خوبی که دادی نمی دونم کدوم پست شما من سوالم را پرسیدم اما هنوز منتظر جواب شما هستم. یه سایت می خواهم بیشتر از تحلیل های محتوایی تصویر ها و رنگها مثلا نفهیمدم اون کفش های آویزان در بیگ فیش نماد چیه؟

حمید

یه سلام دوباره واقعا ازت ممنونم به خاطر سایت خوبی که داری. رمز گشایی فیلم های مطرح و پر رمز و راز کار دشواریه. مثلا تو فیلم آبی که بازیگر دستش را به دیوار می کشه و زخمی می شه... از این تحلیل ها می خواهم . از این که یاد بگیرم رمزها را بخوانم. خیلی ازت ممنونم آقا محسن

حمید

با سلام مجدد می شه خواهش کنم یه آیکنی به نام جستجو قرار دهید؟