تکّه‌ای از کازابلانکا ...

 

رنو: آخه تو رو به‌خدا، چی تو رو کشونده به کازابلانکا؟

 

ریک: واسه‌‌یِ خاطر سلامتی‌ام اومدم. من واسه‌یِ آبِ کازابلانکا اومدم این‌جا.

 

رنو: آب؟ کدوم آب؟ ما که توی بیابون هستیم!

 

ریک: بهم اطلاعات عوضی دادن!

 

رنو: آهان!

 

 

 

 

 

پی‌نوشت: روزنامه‌ی‌ِ هم‌میهن توقیف شد. به همین سادگی...

 

 

 

 

 

 

 

/ 16 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آلفردو

فيلم (توقيف بلانکا) بر اساس نمايشنامه ( اين روزها همه به دادگاه ميرن ...! ) ------------------------------------- سانسور شده توسط آقای آزرم !! ------------------------------------ به من گفته بودن که شما کم تحمل ترین منتقد جوان ایران هستید اما حالا می بینم که باز هم حق مطلب رو ادا نکردن ! ما ز یاران ...... واقعا که .... بروتوس تو هم ؟

حسام

سلام آقا محسن بابت مطالب دستت درد نکنه يه سر به ما بزن WWW.AlphaFilms.Blogfa.COM

محسن آزرم

آلفردویِ عزیز، نمی‌دانم پُشتِ این اسم چه‌کسی پنهان شده است؛ امّا شاید حق با آن‌هایی باشد که به شما گفته بودند من کم‌تحمل‌ترین منتقدِ جوانِ ایران هستم. بله، حقِ مطلب را ادا نکرده‌اند. خدمت شما عرض می‌کنم که من بروتوس نیستم و فعلاً منافع و مصلحتِ روزنامه‌یِ هم‌میهن (که امیدوارم به‌زودی رفع توقیف شود) برایم مهم‌تر از این‌ چیزهاست. بنابراین، ترجیح می‌دهم چیزی که ذره‌ای (حتا به‌اندازه‌ی یک شوخی) آینده‌ی روزنامه را به‌خطر بیندازد، در این‌ وبلاگ نباشد. اگر همه‌یِ این‌ها باعث می‌شود که من کم‌تحمل‌ترین منتقد جوان ایران (ملاک جوان‌بودن و پیربودن چیست؟) و درعین‌حال، بروتوس باشم، ایرادی ندارد، در خدمتم.

آلفردو

هم میهن همیشه با ماست .... آزرم عزيز . همين قدر که وقت گذاشتيد و جواب قانع کننده ای داديد ثابت کرديد که به مطلب من توجه کرديده ايد و اين باارزش است. شما برای من همیشه بروتوس وفادار هستيد ... به اميد رفع توقيف هر چه زودتر هم ميهن .

جمشيد فردمنش

عجب ديالوگ باحالی رو گذاشتی . واقعا که به همه ما اطلاعات عوضی دادن یاد کازابلانکا بوگارت برگمن رنو و ... بخیر . حتی اون جیب بره و اون پارچه فروش گران فروش ! نگران هم میهن هم نباشید من خبر دارم که کرباسچی جدی دنبال رفع توقیف هستش.

MEYSAM

FILM DVD JUST 1000!!!!GREATEST FILMS OF MASTERS OF CINEMA.

يک مقام آگاه

من شنيدم که تا دو هفته ديگه مشکل هم ميهن رفع ميشه. البته به قول بوگارت کازابلانکا که کافه اش توسط رنو تعطيل شده : شايد اينقدرها هم طول نکشه چون رشوه هميشه نتيجه داده !!!

یکی

من نمی‌دونم چرا به این آدمایی که میآن پیغامای الکی میذارن و فحش میدن شک دارم. نمیدونم چرا حس میکنم بعضیاشون یکی هستن!!

عمار

اولین باری که عکس یه هنر پیشه رو به در کمدم زدم همفری بوگارت بود آخرین بارش هم همون حوالی بود با برنامه های خوب هنر هفتم شب جمعه مست می شدیم