یک توضیح

   نافه - مجله‌ی ادبیات و فرهنگ

    ... طبیعی‌ست که هر مجلّه و روزنامه‌ای باید صاحبِ سایتِ اختصاصی باشد، امّا در غیابِ همچه سایتی که همه‌ی مطالبِ دوماه‌نامه‌ی نافه (عمده‌ی مشغولیتِ این‌روزها)را بتوان در آن یافت، گاه‌وبی‌گاه، این‌جا، در یک صفحه‌ی جانبیِ این وبلاگ، نسخه‌ی عکسیِ بعضی صفحه‌های سینما را می‌شود سراغ گرفت.

   به این نشانی بروید و (فعلاً) این گفت‌وگوها را بخوانید:

   گفت‌وگوی امید روحانی با عبّاس کیارستمی درباره‌ی فیلم رونوشت برابرِ اصل

   گفت‌وگو با بهمن فرمان‌آرا در روزهایی که فیلم نمی‌سازد

   گفت‌وگو با مجید اسلامی درباره‌ی نقدِ فیلم در ایران

   گفت‌وگو با فرزاد مؤتمن درباره‌ی فیلم‌نامه‌هایی که هنوز نساخته

   گفت‌وگو با نگار جواهریان به‌مناسبتِ فیلم طلا و مس.


/ 9 نظر / 6 بازدید
محمد امین عابدین

جناب آزرم عزیز سلام و احترام 1- بسیار از خریدن و خواندن تک تک صفحه های نافه لذت بردم و یاد گرفتم اما خودتان خوب میدانید چقدر خریدن مجله از روزنامه فروشی که هر روز به او سر می زنی و از خوش روزگار اهل مطالعه هم باشد لذت بخش است و... 2- هم در نافه و هم در مهر نامه غلط های املایی زیاد دیدم مثلا مصاحبه با جناب شهریار عدل (نافه) و نوشته جناب طالبی نژاد در باب آثار جناب تقوایی(مهرنامه شماره 2) و... 3- با توجه به نزدیک شدن به 9 شهریور سال مرگ فرهاد مهراد دوست دارم در باب او و کارهایش در نافه صفحاتی اختصاص داده شود احساس می کنم این کار اگر به نحو مطلوبی اتفاق بیافتد ماندگار و خواندنی خواهد شد.

محمد امامی

جناب آقای محسن آزرم سلام همان طور که نوشته اید از آنجا که نافه سایت اختصاصی ندارد ناچار اینجا را می شود تنها راه ارتباطی با آن دانست . یا حداقل تنها راهی که من می شناختم . داستان کوتاهی نوشته ام و خیلی دوست دارم برای نافه بفرستمش . اما بیم آن دارم که خوانده هم نشود حتی ،‌چه برسد به چاپ . چه کنم ؟

باهار

کاش این و برای مهرنامه هم انجام می دادی

منصور غلامی

سلام آقای آزرم. راجع به «نافه»، تو وبلاگم نوشتم از بس که خوشحال شدم وقتی که اونو رو دکه‌ی مطبوعات دیدم. اون‌جا نوشتم که «نافه» تا این‌جا، غافل‌گیری جامعه‌ی مطبوعات کشور است. خیلی خوش حال می‌شم به وبلاگم سر بزنین. آدرس من اینه: mansoorgholami.blogfa.com

مبزو

قرار بود یک ایران ژورنال راه اندازی شود ... ایراندوخت و مهرنامه را پوشش بده ... خب راه بندازید نافه و مهرنامه را پوشش بده ...

بهروزسیوشی

سلام .من40 ساله ام وسازنده موسیقی فیلم و تیزر و..میتونم توی نافه راجع به موسیقی مطلب بنویسم.؟ وبلاگ دوصندوقچه

مهدی

سلام و درود بی پایان... میگن مجله هایی که عکس کیارستمی رو روی جلدشون می ذارن یا ورشکسته میشن یا ارشاد می بندشون حالا دیگه راست و دروغش پای خودشون[وحشتناک] ولی همچین بد بیراه هم نمی گن ها یکیش همین مجله ارژنگ مجید اسلامی اینا شماره اول عکس کیارستمی رو گذاشتن رو جلدشون دیگه به شماره دوم نکشیدن!!!

سینما امروز

سلام.آقا ممکنه نشانی جدید سایتم را در لینک قرار دهید.با تشکر.www.cinemaemrooz.com